Sohbet TR Sohbet

1 sene önce Xname tarafından eklendi. 472 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Fixsohbet sitesi olarak sizlere TR Sohbet (Türkçe Chat) hizmetimiz kesintisiz olarak sürmektedir.

Çok eskiden helpmanager olarak bulunduğum bir sunucu olarak aklımda yer edinmiştir TR Sohbet Ben bilirdim ki hep İRC siteleri adaletli ve hak yemez. Fakat yanlış bilmişim. Konumuz gereği karamaladan uzak durmak için bahsi geçen kelimenin önemli olanı benim için mobil olarak da kullanıcılarımıza hizmet verebilmektir. Amacımız sadece sizlerin rahatlığını, günün stresini atabileceğiniz nezih bir ortam sağlamaktır.

Neden TRsohbet mi?

Kısaca izah etmeye siz değerli kullanıcılarımıza açıklamaya çalışayım. Yıllarca tanınmış olmanın yanı sıra güncelliğini son zamanlarda iyice yitirmiş bulunmaktadır. Bizlerde Tr chat hizmetimizi ön plana çıkartıp bazen hakkımız olan emeği almak istiyoruz. Farklılıklarımızı ön planda tutarak kelime bazlı çalışmalarımız ile hızımızın ve kalitemizin farkına varmanızı kesinlikle görmenizi istemekteyiz. Çünkü chat sitelerinde artık Türkçe’nin katledildiğini düşünmekte ve görmekteyim. Bu yüzden daha dikkatli olmak, Türkçe (Tr) nickler kullanmak ülkemiz adına daha iyi olacak ve başka ülkeler nezlinde kendimizi tamamıyla kanıtlıyacağız.

Enternasyonel fizipetik anlayışımız sadece sizler için. Gel gel çok özledim sizleri, farkındalığımıza ortak olun. Bir çığır açabilecek yıllarca güncelsizlikten bitmiş siteleri hep birlikte yenelim. Elbetli bu lal sessizliğimizi bozacağız. Tabir-i caizle bu sessizlik fırtına öncesi sessizliktir.

TR Sohbet bizce nedir?

TRSohbet bizce türkçe chat yapmanın kısaltılmış olarak kullandığımız bir ismidir. Farklı bir izlenip veya herhangi bir marka olarak kesinlikle düşünmenizi istemeyiz. Açık ve net olarak söylüyorum türkçe olarak (TR) ibaresini koyduğumuzda sitemizin key ismiyle birlikte buluşturduğumuzda bu kısaltma çıkmaktadır. Kısacası TR  Chat olarakda düşünebilirsiniz.

Diksiyon çok önemlidir sohbet ederken, karşınızdaki kişinin söylediklerinizi anlayabilmesi adına sizde diksiyonlu konuşmayı kendinize prensip edinmelisiniz. Türkçemiz kadar güzel bir dil yoktur, her yöne çekilebileceği gibi çok güzel lükat ekleyerekte kullanılabilmektedir. Denemekten zarar görmessiniz.

Sitemizde umarım hoşnut kalırsınız.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.