Sohbet Eski Mynet Ortamı ve Sohbet

1 sene önce Xname tarafından eklendi. 410 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Mynet bütün chat sitelerine giren kullanıcılarının mazilerinin bulunduğu bir sohbet sunucusuydu. Yıllar boyu belki de yüz binleri ağırlayan bu fenomen site, Türkiye’nin en büyük chat sitesi olma özelliğini de taşımaktaydı. Herkesin özel odalarda ve genel ortamda yaptıkları muhabbetler asla ve asla unutulmayacak türden ortamlardı gerçekten. Sonrasında aniden kapanan mynet chat sitesi binlerce insanın mağdur olmasına ve birbirlerinden kopmalarına neden olacak kararı alarak ansızın kapattılar sohbet sunucusunu. Böyle bir durumu kesinlikle hiç kimse beklemezken özellikle de ani oluşu pek çok sıkıntıları da beraberinde getirdi. Aylardır belki de senelerdir birbirleriyle irtibatta olan insanlar habersiz olduklarından dolayı yalnızca site üzerinden iletişim halindeydi. Kapanmanın gerçekleşmesinin ardından tek irtibat kanalları da yok olan kullanıcılar inanılmaz derecede mağdur edilerek bir duyuru bile yapılmadı. Şirket tarafından ne bir bildiri ne de aktarım gerçekleşmedi eski mynet sohbet konusunda.

Zaten bu sürecin üzerinden çok fazla süre geçmeden, Fixsohbet.Net bünyesinde mynet chat odaları açıldı. Eski mynet sohbet adı altında bu yayınlarını yıllardan bu yana sürdüren Fixsohbet muhabbet odaları sayesinde pek çok eski mynet kullanıcısı geçmişteki ortamlarını bulma imkanına kavuştular. Yine de aradaki açığı kapatmayı başaramasak da etkili bir hizmet sunduğumuzu düşünüyoruz. Zira bu konuda ciddi teşekkürler ve ek olarak yine eksiklerimizin olduğu da ortadadır. Çünkü eski mynet sohbet sistemi öyle hafife alınabilecek yada tamamen aynı şekilde gerçekleştirilmesi mümkün olan bir durum değildir maalesef. Zaman içerisinde Fix sohbet sitesi bünyesinde en yakın anlamda oluşturulan mynet kanalları üzerinde tüm kullanıcılar keyifle chat yapmaya başladılar.

Eski mynet sohbet bilincini yeniden dizayn etmeye başlayan Fixsohbet chat sitesi sayesinde en eski arkadaşlıklar yeniden kurulmaya ve insanlar birbirini bulmaya devam ediyıor. Ancak henüz ulaşılamayan pek çok eski mynet kullanucısı vardır ve zaman ilerlerken yakın bir tarihte tamamına ulaşacağımızı düşünüyoruz. Tüm sohbet konularında olduğu gibi en kaliteli hizmeti sunmaya özen gösterdiğimiz Fixsohbet chat sitesinde sizi de görmek bizlere onur verecektir. Ne dersin? Belki sende o şanslı eski mynet kullanıcılarından birisindir?

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.